• bilgi@semtrehberi.net
  • 0850 840 00 47
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,300 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nuh Sedirci
  • ADRES: Mobilyacılar Sanayi Cihanpınar Sokak No:75 Selçuklu / KONYA
  • TELEFON: 0 (555) 981 9197
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Peyke Sedir; Şark köşesi ve sedir takımlarının imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

Peyke Sedir kurulduğu 1962 yılından itibaren üstün kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışlarından ödün vermeyen çizgisiyle kısa sürede beğeni kazanmış, geniş ürün yelpazesi ve uygun ödeme koşulları ile müşteri kitlesini hızla artırmıştır.

50 yılı aşan köklü bir yapıya sahip olan firmamız, üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Peyke Sedir ’da her eve, her mekâna ve her zevke uygun bir formül bulmak mümkün. Peyke Sedir olarak biz, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak görüyoruz, bunun için ürünlerimizde kullanılan malzemelerde tercihimiz daima en kaliteliden yana olmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak bizler de kendimizi geliştirdik. ” Kaliteli ve ekonomik Ürün ” sloganıyla, günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız ürün ve ekipmanlarda İsmimizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.

Vizyonumuz;

Peyke Sedir, günümüz çizgisi, gelecek önsezisi, felsefesi ile üretim üzerine yoğunlaşan sürekli bir araştırmanın sonucudur.

Performans ve teknolojisi ile sıradanlıktan uzak, mevcut trendleri yakından takip eden, gelecekteki yaşam biçimlerini sezinleyen estetik tarz. Tasarım, performans, özgünlük, estetik, trendler, dayanıklılık, kalite ve konfor “DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİM” ‘in yorumudur. Bu tasarımlar, yaratıcılık, teknoloji, başarma kararlılığı ve azmiyle birleşti.

Misyonumuz;

Müşterilerimiz beklentilerinin ötesinde, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun yüksek performanslı, dünya standartlarında, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun ürünler üretmek ve hizmetlerini sunmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.