• bilgi@semtrehberi.net
  • 0850 840 00 47

Elzem Alçı Sıva Makinası

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
732 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kazım Dal
  • ADRES: Zafer Sanayi Özkan Sokak No: 13 Selçuklu / KONYA
  • TELEFON: 0 (507) 467 8979
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ELZEM MAKİNA ; Alçı ve Sıva Makinaları satış pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Ürünlerimiz;

Alçı sıva makinaları, alçı sıva makinası yedek parçaları, kara sıva makinası yedek parçaları ve şap makinası yedek parçalarından oluşmaktadır.

Ayrıca;

Alçı makinalarının günlük, haftalık, aylık ve 3 aylık kiralamasını da yapmaktayız.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.